Fotografia ślubna Koszalin i Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia

36 Views Comment Off
Fotografia ślubna Koszalin i Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia
  • 8.00 / 10 10
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia i Fotografia ślubna Koszalin

Sesja ślubna w lesie

Innym wspaniałym miejscem, w którym ślubna para mogłaby się sfotografować, a nie trzeba w tym przypadku uporczywie wnosić wszystkiego pod górę szlaku w Karpatach albo Sudetach – jest oczywiście las. Zrobienie zdjęć w tym miejscu przynosi również wspaniałe efekty i w zależności od umiejętności fotografa efekty mogą wyjść wspaniałe. Jeśli więc jesteście miłośnikami przyrody, zaprosimy was między drzewa – a studio Nowoczesna Fotografia Ślubna Gdynia chętnie wślizgnie się pomiędzy nie z wami.

Efekty można wykorzystać różne. Dla romantyków wspaniałe będą rozmyte zdjęcia w nieco cukierkowych barwach, z podkręconą kolorystyką, bardziej jaskrawą nawet niż w rzeczywistości. Dla wielbicieli czegoś bardziej minimalistycznego Fotografia Ślubna Koszalin zaproponuje fotki monochromatyczne – wertykalne pasy drzew stworzą wspaniały wzór, który nada rytm całej fotografii.

Uważajcie jednak na suknię ślubną – bardzo łatwo może zaczepić się o gałęzie albo pobrudzić o błoto, którego w lesie nie brak, szczególnie gdy pada.

Podobne wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Eleonor
    Comment Off68 Views

    Eleonor opowiedziała jej historię swojej miłości?zakochała się na pierwszym swoim balu kilka

Kategorie