Go fishing 3d

26 Views Comment Off
Go fishing 3d
  • 9.00 / 10 10
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Wędkarskie zmagania – łowimy myszką

Zapalony wędkarz wie, jak odróżnić płotkę od okonia. I gdzie pojechać bladym świtem, by rozłożyć swój chwiejny, turystyczny stołeczek. I podziwiać łono przyrody. A co najważniejsze – wie też, co założyć na haczyk, by zdobycz była duża i wzbudziła błysk zazdrości w oku koczującego obok sąsiada. Też wędkarza, a jakże.
Ja też wiem. Zamiast na stołeczku zasiadam na wygodnej sofie. Mam w ręku najlepszy sprzęt – moją myszkę. Komputerową. I klikam, dopóki nie przeskoczę wyżej w rankingu. Codziennie wyżej. Przy okazji utrwalam wiedzę o rybkach i podziwiam swoje zdobycze. W klika sekund zmieniam łowisko na bardziej atrakcyjne – bo mam ochotę.
Gry wędkarskie 3D sprawiają, że czuję się jak nad najwspanialszym łowiskiem. Do tego nie ma siły – zawsze coś się złapie. Satysfakcja gwarantowana. A gdy mam ochotę na piwo, nawet nie muszę wychodzić z gry. Do lodówki zdążę w minutkę. Ktoś woli w chłodzie poranka telepać się nad wodę, by marznąć wśród komarów? – proszę bardzo, szerokiej drogi. Ja zostaję w ciepłym mieszkanku. Z najlepszym widokiem na staw. W 3D.

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie