Gry łowienie ryb 3d

19 Views Comment Off
Gry łowienie ryb 3d
  • 8.00 / 10 10
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Gry wędkarskie 3D

Podstęp technologii pozwala tworzyć coraz to nowsze i bardziej pasjonujące gry. Wiedźmin święci triumfy na szerokich wodach, przynosząc jego twórcom miliony dolarów przychodu.

Na telefonach komórkowych, które są jak komputery w kieszeni, mamy dostęp do setek gier na naprawdę wysokim poziomie. Możemy grać w szachy, układać pasjansa lub kolorowe kafelki. Możemy grać w Wormsy (ktoś pamięta jeszcze tę kultową grę?) lub łapać ryby. Tak! Łapać ryby. Popularne stały się gry wędkarskie 3D. Mało tego, powstała cała seria gier symulujących, wydawałoby się, prozaiczne rzeczy

Kto chciałby grać w gry wędkarskie 3D? Okazuje się, że całe mnóstwo osób. Poziom stresu otaczający nas wszystkich jest tak wysoki, że szukamy jakiejś odskoczni. Jesteśmy atakowani milionami impulsów każdego dnia, więc dlaczego by nie poszukać rozrywki, która będzie spokojna, pozwoli się nam zrelaksować?

W sukurs idą gry tego typu. W swoim tempie możemy łapać ryby, polować na kaczki czy wspinać się na górę. Wszystko to gdziekolwiek chcemy, kiedykolwiek chcemy.

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie