Gry o rybach 3d

11 Views Comment Off
Gry o rybach 3d
  • 9.00 / 10 10
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Gry

Mój syn ma ostatnio strasznego świra na temat gier internetowych. Ma dopiero osiem lat, a już potrafi grać w gry, gdzie się zabija przeciwnika, na początku reagowałam strasznie impulsywnie i wyłączałam mu komputer z gniazdka, co kończyło się straszną awanturą i krzykami połączonymi z trzaskaniem drzwiami. Od czasu gdy zauważyłam w co gra, równocześnie pojawiły się wiadomości i telefony od nauczycieli w szkole, że mój jedynek stał się agresywny i bardo pyskuje.
No tego dla mnie było już za dużo wiedziałam, ze muszę coś z tym zrobić bo będzie jeszcze gorzej. Na początek wezwałam informatyka, oczywiście jak syn był w szkole, by uniknąć przepychanek z nim. Specjaliście kazałam usunąć wszystkie gry z dożywotnim zablokowaniem ich ponownego ściągnięcia, miał mi w zamian za to polecić coś spokojnego. Zachwalał gry wędkarskie 3D, że uczą cierpliwości, koncentracji i są bardzo dobrze zrobione graficznie, więc skoro są takie dobre to niech mój syn w nie teraz gra.
Po zainstalowaniu, pożegnałam informatyka i czekam teraz na powrót syna ze szkoły, mam nadzieję że nowa forma gier mu się spodoba.

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie