Jak randkować po 50-tce?

5 Views Comment Off
Jak randkować po 50-tce?
  • 8.00 / 10 10
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Randki po 50 roku życiu? Dlaczego nie. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że we dwoje zawsze raźniej. Jak randkować po 50 roku życia? Jakich tematów należy się wystrzegać? O czym rozmawiać? Jak znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera?

Po pierwsze, Internet. Współczesna sieć internetowa daje nam nieskończenie wiele możliwości. Za pośrednictwem znanych portali społecznościowych typu: facebook, nasza-klasa można szybko odnaleźć przyjaciół, znajomych, dawne sympatie. Dużo par, które pobrało się po 50 roku życia właśnie w ten sposób odnalazło swoją nową miłość. Można również skorzystać z portali randkowych jednak tutaj należy zachować pewną ostrożność, albowiem nigdy nie wiadomo, kto czyha po drugiej stronie ekranu. Uzupełniając dane na profilu staraj się zbytnio nie ubarwiać swojej przeszłości, swoich umiejętności, etc.

Po drugie, znajomi. Zawsze można porozmawiać z przyjaciółmi, znajomymi i delikatnie napomknąć, że ma się już dość życia w pojedynkę, a któż wie może mają oni godnego dla nas partnera bądź partnerkę. Warto również wyjść z domu- zapisać się na kurs gotowania, basen, aerobik, zajęcia taneczne, do klubu seniora- to właśnie w tych miejscach można zawrzeć nowe znajomości, etc.

A co gdy umówimy się już na randkę?

Tutaj również należy pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, warto zawczasu przygotować sobie kilka tematów do rozmów, aby uniknąć krępującej ciszy. O czym mówić? O swoich pasjach, podróżach, książkach, filmach. Po drugie, należy wystrzegać się tematów związanych z dawnymi partnerami, mówienia o dzieciach – oczywiście można o nich wspomnieć, ale nie należy się na nich skupiać. Po trzecie, warto być sobą, zachować spokój i nie traktować tego jak rozmowę kwalifikacyjną tylko, jako formę rozrywki. Pamiętaj, randkować można w każdym wieku.

Podobne wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Tom Lefroy
    Comment Off55 Views

    Tom Lefroy jest młodym wesołym człowiekiem?przyjaźni się z Henrym Austinem, studiuje prawo, i

Kategorie