Seniorzy znowu w akcji! To już szósta edycja konkursu

7 Views Comment Off
Seniorzy znowu w akcji! To już szósta edycja konkursu
  • 8.00 / 10 10
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Już po raz szósty Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności organizują ogólnopolski konkurs „seniorzy w akcji”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób powyżej 60 roku życia ( 60+) i grup międzypokoleniowych (osoby 60+ i osoby w wieku 18-35), które mają jakieś pasje hobby i chcą je zrealizować w postaci projektu społecznego. Celem konkursu jest ukazanie całemu społeczeństwu, a zwłaszcza osobom starszym, że w każdym wieku można zainicjować jakieś przedsięwzięcie, brać aktywny udział w życiu społeczeństwa, spełniać swoje marzenia, realizować się.

Na realizację projektów przewidziana są środki w wysokości 343 000 złotych. Uczestnicy konkursu mają szansę uzyskać wsparcie finansowe w wysokości od 5 do 12 tysięcy złotych. O dotację można ubiegać się poprze fundację, stowarzyszenie, dom kultury lub jakąkolwiek nną jednostką, która spełniać będzie rolę podmiotu aplikującego o dotację.

Zrealizujcie swoje marzenia, włączcie się do projektu i dołączcie do grona osób, które dzięki akcji „seniorzy w akcji” już zrealizowali swoje marzenia. To właśnie, dzięki owej akcji Zosia w wieku 65 lat założyła Szkołę Superbabci w Lublinie, Marta wraz z dziećmi i innymi seniorami tworzy filmy animowane, Zdzisław wytyczył ścieżki rowerowe w Katowicach, które łączą dwie zabytkowe dzielnice. Przykładów znaleźć można znacznie więcej, albowiem do tej pory, dzięki owemu przedsięwzięciu swoje plany zrealizowało już ponad 160 uczestników.

Nie przegap swojej szansy i zajrzyj na oficjalną stronę akcji www.seniorzywakcji.pl, tutaj poznasz szczegóły przedsięwzięcia i znajdziesz niezbędne dokumenty, wnioski, etc. Listy intencyjne można składać do 8 marca 2013 roku. Seniorze nie przegap swojej szansy i już dziś przygotuj projekt społeczny i wyślij do organizatorów konkursu. Życzymy powodzenia!

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie