Wieczory ezoteryczne

20 Views Comment Off
Wieczory ezoteryczne
  • 0.00 / 10 10
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Warsztat pracy wróżek i wróżbitów. Wielu w swojej pracy korzysta z kart tarot, lecz dla „amatorów” to trudny i groźny sposób przepowiadania przyszłości. Niektórym wystarczają zwykłe karty. Astrologia, gdzie prawdziwy horoskop, to trudne, żmudne obliczenia astrologiczne i matematyczne, a wynik niewiele ma wspólnego z tym, co publikuje się w kolorowych gazetach.

Większość klientów gabinetów wróżbiarskich, to osoby z problemami które odwiedziły już wszystkich możliwych przyjaciół, czy psychoterapeutów. Gdy wszystkie metody zawodzą, ludzie trafiają do wróżek. Rolą wróżki jest ostrzegać. Wróżka dostarcza informacji, których człowiek nie jest w stanie zdobyć w innych sposób. Gdy wiemy, że pułapka jest blisko, stąpamy ostrożniej. Wróżka jest też doradcą życiowym, kimś kto wysłucha w trudnych chwilach i doradzi jak życzliwa, mądra ciotka… które były dawniej w każdej większej rodzinie. Zorganizuje też wieczór wróżb.

Same zdolności nie wystarczą, bez mistrza nie da się nauczyć kodeksu wróżbiarstwa. Np: nie można klienta wprowadzać w depresję, nie można mówić o śmierci itd… to tylko niektóre z zasad profesjonalnych wróżbitów. Trzeba tak zinterpretować wróżbę, by człowiek zawsze widział jakąś nadzieję.
Należy wystrzegać się wróżbitów zadających na wstępie zbyt wiele pytań, ponieważ wróżba składać się będzie głównie z odpowiedzi, których sami udzieliliśmy.

Niewielu przyznaje się, że korzysta z porad wróżek i wróżbitów. A ludzie przychodzą zarówno z poważnymi problemami, jak i młode osoby, częściej dziewczyny, z problemami miłosnymi, aby sprawdzić partnera. Są też tacy, którzy uzależniają się od wróżby i korzystają tak często z porad, tracąc zupełnie umiejętność podejmowania własnych decyzji. Krążą od wróżki do wróżki tracąc czas i pieniądze.

Podobne wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie