Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

22 Views Comment Off
Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego
  • 6.00 / 10 10
1 vote, 6.00 avg. rating (68% score)

WordPress dla każdego

WordPress jest to otwarte oprogramowanie, w którym użytkownicy mogą tworzyć witryny, blogi lub aplikacje. Dobrym i mającym uzasadnienie hasłem tej strony mogłyby być słowa: „wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego”.
Warto zauważyć, iż jest to zupełnie bezpłatny program. Nie pobiera żadnych pieniędzy za użytkowanie lub samo zarejestrowanie. Ciekawą statystyką jest fakt, że około 30% całej internetowej sieci działa na wordpressie; zaczynając od zwykłych blogów hobbystycznych, kończąc na poważnych i dużych stronach.
Wordpress ma aż 45 000 wtyczek w celu dostosowania witryny do indywidualnych potrzeb. Daje to niezwykłe możliwości. Można dodać funkcję sklepu, galerii lib fora dyskusyjnego. Dostępna jest również opcja sprawdzania statystyk.
Należy wspomnieć o bezpieczeństwie, wydajności, prostocie i swobodzie w użyciu tej witryny. Użytkownicy wypowiadają się o programie w samych superlatywach. Wszystko to sprawia, że wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego jest, i basta!

Podobne wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie